Перший дзвоник 2018


   Перший дзвоник — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на гімназійній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

  Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно , закличним дзвоником.

  Як і завжди цього року  в День знань стіни Сумської гімназії № 1  наповнилися  радісним гомоном.  Малеча вступала у велику гімназійну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.

 Директор Сумської гімназії № 1 Бондарєва Катерина Іванівна  привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним  гімназистом нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім гімназистам, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів.

   У черговий раз гімназія гостинно відчинила для гімназистів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

 Тож, нехай  цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків гордістю за своїх дітей!

            

Повернутися

Яндекс.Метрика