Запрошуємо на навчання

Запрошуємо на якісне навчання в атмосфері щастя

до комунальної установи Сумська гімназія №1 м. Суми Сумської області

Шановні батьки! Якщо Ви бажаєте дати своїй дитині якісну освіту та забезпечити щасливе майбутнє, запрошуємо до нашої гімназії!

Наш заклад – це:

–        сучасний освітній простір;

–        вивчення англійської, німецької мов із їх носіями;

–        якісна організація змішаного навчання в умовах карантину;

–        комфортні та безпечні умови для навчання та дозвілля;

–        результативне навчання за інноваційними педагогічними технологіями;

–        індивідуальний підхід до кожного учня;

–        творчий колектив педагогів високого рівня професійної компетентності;

–        сприятливий психологічний клімат та дружня атмосфера.

Сумська гімназія №1 – освітній заклад з позитивним іміджем, а саме –унікальною, неповторною, особливою системою цінностей, звичаїв, традицій, стилів поведінки всіх учасників освітнього процесу; оригінальною системою виховної роботи, спрямованою на виховання й особистісний розвиток учня, його задатків і здібностей, формування у нього навичок здорового способу життя.

Гімназія забезпечує ранню профілізацію та профільне навчання за такими напрямками підготовки: природничо-математичний (фізико-математичний, біолого-хімічний, біотехнологічний), суспільно-гуманітарний напрям (історичний), філологічний (українська та іноземна філологія).

У гімназії вивчаються дві іноземні мови: англійську та німецьку.

Діяльність Сумської гімназії №1 здійснюється на засадах коучингового управління, через яке відбувається гармонізація потреб учителя, учня, батьків, громадського середовища, суспільства і держави.

Мета роботи освітнього закладу – створення безпечного комфортного освітнього середовища для всіх учасників освітнього процесу; виявлення і розвиток здібностей кожної дитини; формування духовно багатої, фізично розвиненої, творчо мислячої, конкуренто спроможної особистості – громадянина України.

Візитівкою гімназії є участь у численних інноваційних проєктах, програмах, експериментах усеукраїнського та міжнародного рівнів: міжнародних проєктах з вивчення німецької мови PASCH «Школи: партнери майбутнього»; співпраці закладів освіти «e-TwiningPlus», «SMART School Partners», «ENGin; європейському проєкті «Школи сприяння здоров’ю». Гімназисти щороку беруть активну участь у конкурсі за програмами академічних та культурних обмінів між Україною та США «Future Leaders Exchange» (FLEX). Сумська гімназія № 1 має міжнародних партнерів: гімназію м. Уппсала, (Швеція), британське видавництво навчальної літератури MM Publication.

У 2020 році Сумська гімназія №1 стала переможцем на ХІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020» в номінації «Міжнародне співробітництво як важливий фактор конкурентноспроможності української освітньої системи».

Наші учні – це розумна, талановита молодь! Упродовж всього існування гімназії її учні є призерами і переможцями предметних учнівських олімпіад та інтелектуальних конкурсів на міському, обласному, усеукраїнському, міжнародних рівнях. Випускники гімназії показують високі результати на зовнішньому незалежному оцінюванні.

У гімназії активно працює учнівське самоврядування «Демократична республіка гімназія», яке у співпраці з учителями та батьками успішно реалізує завдання громадсько-активної школи: участь в управлінні закладом, організація і проведення заходів, волонтерських акцій в допомогу воїнам АТО, в їх реабілітації, підтримки онкохворих дітей тощо.

Змінився світ – з’явилися нові можливості, зокрема в становленні цифрового суспільства, ми позитивно реагуємо на виклики часу. Особливо це торкнулося всіх учасників освітнього процесу в період карантину.

Змінилися й ми, бо з кожним роком усе більше розуміємо, що відсутність прогресу – це регрес. І це основна причина, чому ми націлені на потужний рух уперед, до нових висот.

Зробіть свій вибір: навчайтеся в Сумській гімназії № 1!